1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Xiaomi Redmi Note 9’un Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Redmi Note 9’un Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Redmi Redmi Note 9'un tanıtım tarihini açıkladı. Meraklanan beklenen modelin tanıtımı 12 mart tarihinde yapılacak.

5e5369282269a22ca87fe8bd

Son senelerde piyasaya hızlı giriş yapan Xiaomi Redmi özellikle Türkiye’de büyük ilgi görmüştü. Xiaomi şimdi, fiyat performans bakımından kullanıcının ilgisini çekecek Redmi Note 9’un tanıtım tarihini açıkladı.

Xiaomi Redmi Note 9 12 Mart’ta Tanıtılacak

Ülkemizde kullanımı geçtiğimiz senelerde yaygınlaşan ve müşterinin memnuniyetini kazanan Xiamoi’nin alt markası Redmi, Redmi Note 8 modelinin ardından şimdi de Redmi Note 9 modelini piyasaya sürecek. Redmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 12 mart tarihinde modelin tanıtımını yapacağını duyurdu. Tanıtım görsellerinde Redmi Note 9’un arka kısmında dört kamer olacağı belli oldu. Ve de Xiaomi’nin Amazon sayfasında Redmi Note 9’un üstün tasarımı,  oyun deneyimi, güçlü bir işlemcisi ve gelişmiş hızlı şarj özellikleri sunacağı da öne sürülüyor.

Redmi Note 9 serisi akıllı telefonların teknik detayları ve tasarımının diğer kısımları hakkında herhangi bir bilgi ortaya çıkmadı. Martın 12’sinde gerçekleşecek olan tanıtım etkinliği sonrası telefonlar muhtemelen satışa çıkacak. Redmi Note 8’de olduğıu gibi Note 9’un da ilk olarak Hindistan‘da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Xiaomi, yaz aylarında Redmi Note 9 ve Redmi Note 9 Pro’yu Avrupa ile birlikte Türkiye’de de satışa sunabilir.

Yorum Yap