1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Xiaomi, Huami Amazfit Ares’i Tanıttı

Xiaomi, Huami Amazfit Ares’i Tanıttı

amazfit ares

Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi, Mi Band akıllı bilekliği ile akıllı bileklik rekabetinde önemli bir paya sahip. Xiaomi, Mi Band serisinden daha büyük ekranlı Huami Amazfit akıllı saatleri ile de akıllı saat piyasasında yer almaya devam ediyor. Xiaomi’nin alt markası Huami yeni akıllı saati Amazfit Ares’i duyurdu.

Huami Amazfit Ares Özellikleri ve Tasarımı

Xiaomi’nin alt markası olan Huami’nin yeni akıllı saati Amazfit Ares, sekizgen bir çerçeveye sahip. Amazfit Ares’in ekranının büyüklüğü 1,28 inç iken sunduğu çözünürlük kalitesi ise 176 x 176. Xiaomi’nin alt markası Huami’nin ekranı ayrıca kırılmalara karşı 2.5D Corning Gorilla Glass ile korunuyor.

Amazfit Ares’in ekranından mesajlar, e-postalar ve uygulama bildirimleri gibi bir çok şey takip edilebiliyor. Amazfit Ares, uygulama kontrollerinin yanı sıra diğer akıllı bileklik ve saatlerde bulunan standart özellikleri de kullanıcılara sunuyor. 70 spor modunu kullanıcıya sunan Amazfit Ares, 50 metreye kadar suya dayanıklı ve dahili GPS’e sahip. 14 güne kadar şarjı dayanan Amazfit Ares 70 dolar fiyat etiketine sahip.

Yorum Yap