1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Mark Ruffalo’nun Başrolde Olduğu I Know This Much Is True ‘nun Fragmanı Yayınlandı

Mark Ruffalo’nun Başrolde Olduğu I Know This Much Is True ‘nun Fragmanı Yayınlandı

Mark Ruffalo’nun HBO'da yayınlanacak olan, ikiz kardeşleri canlandırdığı I Know This Much Is True’nun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

I-know-this-much-is-true-trailer

Dünyaca ünlü sinema yıldızı Mark Ruffalo’nun HBO’da yayınlanacak olan, ikiz kardeşleri canlandırdığı I Know This Much Is True’nun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Derek Cianfrance’in yönetmenliğini yaptığı ve aynı zamanda yazarını yaptığı dizi, 27 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

I Know This Much Is True Seyirci İle Buluşacak

ABD’nin önde gelen, paralı televizyon kanal grubu HBO yine önemli bir hamleyle dikkatleri üstüne çekti. Daha önce bir çok dizisiyle dünyaya kendine gösteren HBO önümüzdeki ayın son haftasında I Know This Much Is True‘yu izleyiciler ile buluşturacak. Avengers’da HULK karakterini canlandıran son zamanlarda Dark Waters ile sinemalarda seyirci karşısına geçen Mark Ruffalo bu sefer I Know This Much Is True dizisi ile izleyici karşısına geçecek. HBO, bugünlerde dizinin ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte dizinin çıkış tarihide belli oldu. Oyuncu ve ekip kadrosuyla seyirciyi kendine çeken dizi 27 Nisan tarihinde seyirciyle buluşacak.

Daha önce birçok dizisiyle kendinden söz ettiren Derek Cianfrance‘in yazıp yönettiği I Know This Much Is True’da Mark Ruffalo  farklı karakterlere sahip ikiz kardeşler canlandırıyor.

Yorum Yap