1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Yeni Assassin’s Creed Oyunu Hakkında Bilinen Her Şey

Yeni Assassin’s Creed Oyunu Hakkında Bilinen Her Şey

Popüler oyun yapımcısı Ubisoft'un sevilen oyun serisi Assassin's Creed'in yeni oyunu hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre yeni Assassin's Creed oyununun ismi Assassin's Creed Valhalla olacak.

assassins creed valhalla

Ubisoft’un merakla beklenen yeni Assassin’s Creed oyunu ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıkıyor. Yakın zamanda duyurusu yapılması beklenen popüler oyun serisi Assassin’s Creed oyun serisinin yeni oyunun ismi daha önceleri tahmin edilenin aksine Assassin’s Creed Ragnarok değil Assassin’s Creed Valhalla olacak.

Assassin’s Creed Valhalla

Ortaya çıkan bilgilere yeni Assassin’s Creed oyununun ismi Assassin’s Creed Valhala olacak. Bu bilginin kaynağı ise Ubisoft’un daha öncesinde çıkardığı tüm oyunların alan adlarını kayıt ettiği Gandi.net firması. Ubisoft’un bundan önce sürekli olarak kullandığı alan adı kayıt şirketi geçtiğimiz günlerde assassinscreedvalhalla.com alan adını kaydetti. Assassin’s Creed Ragnarok ismine sahip olması beklenen oyunun isminin  Assassin’s Creed Valhalla olacağı böylelikle öğrenilmiş oldu.

Assassin’s Creed Valhalla Tanıtım Görseli

Ubisoft’un yeni Assassin’s Creed oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla’nın tanıtım görselinin canlı olarak tasarlandığı bir canlı yayın oluşturuldu. Resmi Assassin’s Creed Twitter hesabından açılan canlı yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap