1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Yeni James Bond Filmi İle İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Yeni James Bond Filmi İle İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

James Bond serisinin yeni filmi James Bond: No Time to Die'un serinin diğer filmlerine nazaran çok daha uzun olması bekleniyor.

james bond

James Bond filminin 25.’si çekilecekken film ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daniel Craig’in oynayacağı 5. kez James Bond karakterini oynayacağı yeni James Bond filmi serinin en uzun filmi olacak. Yeni James Bond filminin yaklaşık 3 saat sürmesi bekleniyor. Yeni filmin Nisan 2020’de vizyona girmesi planlanıyor.

James Bond: No Time to Die

Geçtiğimiz günlerde yeni fotoğraflarla ortaya çıkan James Bond: No Time to Die filminin serinin diğer filmlerinden çok daha uzun olması bekleniyor. Filmin yapımcılarının sinema salonlarından Nisan ayında vizyona girmesi beklenen James Bond: No Time to Die filmi için 3 saatten fazla zaman ayırmalarını istediği belirtildi.

Cary Fukunaga’nin yönetmenliğini yapacağı serinin yeni filminin süresinin tam olarak 2 Saat 54 Dakika olduğu iddia edildi. 2 Saat 54 Dakika ile çıkması beklenen serinin yeni filmi böylece en uzun James Bond filminden 30 dakika daha uzun oluyor. James Bond’un çekimleri devam eden son filmi James Bond: No Time to Die’da görevi kaçırılan bir bilim adamını kurtarmak olacak.

Yorum Yap