1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Z Flip Canlı Olarak Görüntülendi

Samsung Galaxy Z Flip Canlı Olarak Görüntülendi

Samsung'un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip'un canlı görüntüsüne ait bir video Twitter'da paylaşıldı.

flip z

Samsung’un Galaxy Fold’dan sonra çıkaracağı 2. katlanabilir telefon olan Galaxy Z Flip Twitter’da bir kullanıcı tarafından canlı bir şekilde çekilmiş videosu paylaşıldı.

Galaxy Z Flip Ultra İnce Ekran Teknolojisine Sahip

Videoyu Twitter’da paylaşan Ben Geskin cihazla ilgili ekstra bir açıklamada bulunmadı. Cihazın Samsung tarafından tanıtılmasına sayılı günler kalmasından kaynaklı olarak videosu paylaşılan telefonun orijinal Galaxy Z Flip olma ihtimali oldukça fazla. 19 Saniye süren videoda Samsung Galaxy Z Flip’i neredeyse bütün açılardan görebiliyoruz. Video’da Galaxy Fold’da kullanıcıların şikayetçi olduğu kırışıklık oluşma probleminin Samsung Galaxy Z Flip’de gözükmediğini söylemek doğru olur. Samsung Galaxy Z Flip’de Samsung ultra ince ekran teknolojisi kullandığını belirtmişti.

Cihaz katlı bulunduğu durumda cihazın 2 kamerasını görebiliyoruz ayrıyeten cihaz katlandığı pozisyonda saat ve bildirim bilgilerinin paylaşıldığı ufak bir ikinci ekrana sahip. Telefon açıldığında ise 21:9 boyutlarında ekrana sahip oluyor. Cihazın çerçevelerinin küçük olduğunu söylemek mümkün olmasada piyasaya yeni çıkan katlanabilir telefonlara baktığımızda kötü olmadığını söylemek de doğru olur. Samsung’un yeni katlanabilir telefonunun net çıkış tarihi ve fiyatının ise önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

Yorum Yap