1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Yerli Uzay Oyunu Colony’nin Fragmanı Yayınlandı

Yerli Uzay Oyunu Colony’nin Fragmanı Yayınlandı

colony fragman

Colony, ünlü seslendirme sanatçısı Harun Can ve Skeb Studios tarafından geliştiriliyor. Yerli uzay oyunu Colony, geçtiğimiz dönemde oyuncuların ilgisini çeken ilk fragmanını yayınlamıştı. Yeni bir yerleşim yeri bulabilmek için Mars’a gönderilen astronotları konu alan yerli oyunun yeni bir fragmanı yayınlandı.

Colony’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yayınlanan videoda Harun Can astronot karakterlerinden Atlas karakterini seslendiriyor. Video 3 dakikadan uzun süresi ile oyunu detaylı bir şekilde görmemizi sağlıyor. Videodan anlaşılabildiği kadarı ile oyunun hikayesi oldukça sağlam duruyor.

“Yakın bir gelecekte dünyadaki uzay üssünden yolculukları başlayan astronotlar, yeni bir koloni arayışıyla birlikte kızıl gezegen Mars’ta araştırmalar yapmaya karar verdi. Her şey yolunda gidiyordu, ta ki iki astronot girdikleri mağarada kaybolana kadar… Ekip üyelerinden Atlas ve Scarlett, kaybolan arkadaşlarını bulmak için çıktıkları yolda, yalanlar üstüne kurulmuş bir dünyanın ardındaki gerçeğin peşine düştü.”

3 dakikadan biraz uzun süren fragmanda en çok dikkat çeken detay ise Atlas karakterinin çalışma masasının üzerinde yer alan Atatürk fotoğrafı ve Haruncan yazılı cep saati oldu. Geliştiricilerin oyuna böyle hoş detayları eklemesi oyunu bekleyenleri heyecanlandırmayı başardı. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili şu anlık resmi bir açıklama bulunmuyor.

Yorum Yap