1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Realme X3 SuperZoom’un Yeni Özellikleri Açıklandı

Realme X3 SuperZoom’un Yeni Özellikleri Açıklandı

realme x3 superzoom

Realme, tanıtımına sayılı günler kala yeni telefon modeli Realme X3 SuperZoom ile ilgili özellikleri yavaş yavaş paylaşmaya başladı. Realme’nin yayınladığı fragman ile birlikte telefonun bazı özellikleri ve tasarım detaylarını öğrenmiş olduk. 26 Mayıs’ta resmi olarak tanıtılacak telefon, paylaşılan videolar sayesinde şimdiden büyük bir kitle tarafından bekleniyor.

Realme X3 SuperZoom Özellikleri

Realme’nin önümüzdeki Salı günü tanıtacağı yeni telefonu Realme X3 SuperZoom’un 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacağını açıkladı. Cihazın parmak izi okuyucusu ise telefonun yan tarafında bulunuyor. Cihazın resmi olarak açıklanan özellikleri şimdilik kısıtlı olsa da önümüzdeki günlerde Realme tarafından yeni özelliklerinin paylaşılması bekleniyor.

Telefonun resmi olarak açıklanan bir özelliği ise işlemcisi oldu. Realme’nin paylaştığı afişte Realme X3 SuperZoom’un Snapdragon 855+ işlemci kullandığı görülüyor. Ayrıca Realme, telefonun 517743 AnTuTu puanı ile Snapdragon 855+ arasında en üst sıraya yerleşeceğini iddia etti. Realme tarafından paylaşılan bir diğer özellik ise telefonun 60x zoom desteği. Telefon mavi ve beyaz renkleri ile birlikte satışa sunulacak.

Realme tarafından Realme X3 SuperZoom ile ilgili paylaşılan video;

Yorum Yap