1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Motorola One Fusion+’a ait Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Motorola One Fusion+’a ait Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

motorola one fusion

Youtube’nin Device Report listesinde daha önce tanıtılmamış bir Motorola telefonunun yer aldığı ortaya çıktı. Device Report listesinde yer alan cihazın, daha önce Evan Blass tarafından bazı bilgileri ortaya çıkarılan Motorola One Fusion+ olduğu düşünülüyor.

Motorola One Fusion+ Özellikleri

motorola one fusion+ özellikleri

Ortaya çıkan özeliklere baktığımızda Motorola One Fusion+, önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılacak. 6,53 inç büyüklüğünde FHD+ ekrana sahip olacak olan telefon gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 730 SoC işlemcisinden alacak. 4 GB ve 6 GB RAM seçeneklerine sahip olması beklenen One Fusion+ depolama alanı olarak ise 64 GB ve 128 GB seçeneklerine sahip olacak.

5000 mAh büyüklüğünde bir batarya ile tüketici ile buluşması beklenen One Fusion+, arka tarafında ana kamera olarak 64 MP ISOCELL Bright GW1 sensörünü bulunduracak. Telefonun Cloud ve Sugarfrost renk seçenekleri ile satışa çıkacağı bilinirken diğer kameralar ise şu anlık bilinmiyor.

Motorola One Fusion Özellikleri

One Fusion+’ın birde uygun fiyatlı normal modeli olması bekleniyor. Snapdragon 710 işlemciye sahip olacak olan telefon üst modeli gibi 4 kameralı bir kuruluma sahip olacak. One Fusion’ın kameraları ise 48 MP, 8 MP, 5 MP ve 2 MP olacak. 6,52 inç büyüklüğünde HD+ ekrana sahip olacak olan One Fusion, mavi ve siyah renkleri ile satışa çıkacak.

Yorum Yap