1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır
  3. Youtube Videosu Nasıl İndirilir?

Youtube Videosu Nasıl İndirilir?

Gelişen teknoloji çağı ile birlikte 21. Yüzyıl'da hayatımızın merkezine giren sosyal medyalardan birisi olan Youtube günümüzde bir çok insan tarafından sıkça kullanılıyor. Peki Youtube videoları nasıl indirilir? Yazımızın devamında size Youtube videolarını nasıl indirebilirsiniz bunu açıklayacağız.

youtube

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Youtube videoları bilgisayarınızdan, android telefonunuzdan, iOS telefonunuzdan olduğu fark etmeden Youtube videolarını nasıl indirebileceğinizi madde madde göstereceğiz. Gösterdiğimiz metot ile birlikte her hangi bir uygulama, program indirmeniz gerekmeden Youtube videosu nasıl indirilir sorularınız sonuçlanacak.

Youtube videosu nasıl indirilir?

1- İndirmek istediğin Youtube videosunu aç

İlk olarak indirmek istediğin Youtube videosunu açman gerekiyor.

2- Videonun bağlantı adresini kopyala

Telefondan yapanlar videoyu paylaş kısmına gelerek bağlantıyı kopyalayabilir. Bilgisayardan yapanların adresi seçtikten sonra sadece sağ tıklayıp kopyala demesi yeterlidir.

3- Video linkini internet tarayıcısının adres çubuğuna yapıştır

Kopyaladığınız Youtube videosunun linkini adres çubuğuna yapıştırın.

4- Video linkinin başına “vd” ekle ve adrese git

Yapıştırdığınız adresin başına vd ekleyin ve adrese ilerleyin. Şu şekilde görülmesi gerekiyor; https://www.vdyoutube.com

5- Kırmızı “download” butonuna tıkla

Adrese gittikten sonra kırmızı renkli “download” butonuna basın. Butona bastığınızda indirmek istediğiniz kaliteyi seçip açılan videoyu indirmeyi başlatın. İsterseniz videoyu mp3 olarak da kaydedebilirsiniz.

Yorum Yap