1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Zengo Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Zengo Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

6 Mart'ta sinemada vizyona girecek olan Zengo filmine ait ilk fragman yayınlandı. Fragman oldukça insan tarafından ilgi gördü.

zengo

Bir çok kişi tarafından İnstagram üzerinde takip edilen İnstagram fenomeni Yasemin Sakallıoğlu baş rolünü üstlendiği Zengo filminin ilk fragmanı yayınlandı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Şahan Gökbakar yer alıyor.

6 Mart’ta Sinemalarda Yer Almaya Başlıyor

Şahan Gökbakar’ın oyuncu olarak yer aldığı onca filmden sonra yönetmen koltuğunda oturduğu ilk film olan Zengo’nun baş rolünde Yasemin Sakallıoğlu oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Dilşah Demir, Semih Varol ve Ece İrtem gibi kaliteli oyuncularda yer alıyor. Film 6 Mart tarihinde sinemalarda bekleyenleri ile buluşacak.

6 Mart’ta vizyona girecek olan Zengo filmi Zerrin Civançınar’ın ünlü bir modacı olmaya çalışırken başından geçenleri konu alıyor. Yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendini oldukça farklı bir yaşam olan lüks bir çevrede bulan Zerrin Civançınar eski mahallesinden de fazla uzaklaşamıyor. Zerrin Civançınar eski mahallelileri ile birlikte gün düzenleyip kendi tasarımlarını onlara denettiriyor. Zengo hazırladığı tasarımlarıda başka tasarımcıya çaldırınca başına gelmeyen kalmıyor.

 

Yorum Yap