1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Aşk 101 Netflix’te Yayınlandı

Aşk 101 Netflix’te Yayınlandı

Netflix'in üçüncü Türk orijinal dizisi olarak karşımıza çıkan ve adının ortaya çıktığı ilk günden bu yana çeşitli tepkilere maruz kalan Aşk 101, Netflix'te yayınlandı.

aşk 101

Dünya’da ve Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı bulunan ve en popüler konumunda yer alan dizi ve film yayın platformu Netflix, geçtiğimiz dönemlerde yayınladığı Hakan: Muhafız ve Atiye dizilerinin ardından üçüncü dizisi Aşk 101’i yayınladı. Fantastik öğeler içeren ilk iki orijinal Netflix dizisinden farklı olan Aşk 101 daha çıkmadan önce sosyal medya üzerinde oldukça büyük tepkiler ile karşılaşmıştı.

Netflix’in Üçüncü Orijinal Türk Dizisi: Aşk 101

Türkiye’de de oldukça popüler olan Netflix’in Türk dizileri çekmeye başlaması ile Türkiye’de bulunan kullanıcıların beklentileri epey yükselmişti. Netflix, Hakan: Muhafız dizisi ile yükselen beklentileri bir miktar düşürmeyi başarmıştı. Hakan: Muhafız’ın ardından gelen diğer dizi olan Atiye, ilk sezonu ile birlikte Hakan: Muhafız’dan daha çok sevildi. Netflix’in bir sonraki hamlesi ise sosyal medyada oldukça fazla tartışılan liseli gençlik dizisi olan Aşk 101 oldu.

Aşk 101 dizisi aldığı tepkilerin ardından bugün Netflix’te yayınlandı. Hayatı uçlarda yaşayan bir grup lise öğrencisinin hikayesini anlatan Aşk 101 ile Netflix, dizi sınırlarını biraz aşacak bir proje paylaştı. Türkiye’de bulunan izleyiciler ise diziyi izledikten sonra sosyal medyada diziye ilişkin ilk tepkilerini dile getirdiler. Netflix’e gelen tepkilerin bir çoğunda ise yeni dizi Aşk 101’in izleyiciler tarafından beğenilmediği görülebiliyor.

Yorum Yap