1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone 3. Sezon Fragmanı Paylaşıldı

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone 3. Sezon Fragmanı Paylaşıldı

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone kullanıcılarının yarından itibaren başlayacağı 3. sezona ait fragman paylaşıldı.


Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’a yarın gelecek güncelleme ile oyuncuların başlayacağı 3. sezonun fragmanı paylaşıldı. Güncelleme yarından itibaren Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone oyuncuları tarafından indirilebilecek.

Call of Duty: Warzone 4 Kişi Oynanabilecek

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’a gelecek yeni güncellemeye ait bazı özellikler de video ile gün yüzüne çıktı. Mart ayında Twitch üzerinde en çok izlenen ikinci oyun olan Call of Duty: Warzone’da artık 4 kişilik gruplar oluşturulabileceği video ile iddiaortaya atılmıştı. Videoda uçaktan aynı anda dört kişinin atlaması da bunu doğruladı.

Yayınlanan fragman ile birlikte Call of Duty: Warzone’a gelen diğer yeniliklerde gözüktü. Oyunda bulunan bütün araçların değiştiği yayınlanan fragmanı izleyen oyuncuların dikkatlerinden kaçmadı. Ayrıca oyuna yeni silahlar ile birlikte mevcut silahlara da ayrıca yeni görünümler(skin) eklenecek. Bu görünümlerin oyun içerisinde nasıl elde edileceği ise şu anlık bilinmiyor. Güncelleme yarın itibari ile kullanıcılar tarafından indirilebilecek.

Yorum Yap