1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Warzone, 50 Milyon Kullanıcı Sayısını Geçti

Call of Duty: Warzone, 50 Milyon Kullanıcı Sayısını Geçti

Call of Duty oyun serisinin bundan 1 ay önce çıkan battle royale oyunu Call of Duty: Warzone toplamda 50 milyon oyuncu sayısını geride bıraktı.


Geçtiğimiz ay içerisinde yayınlanan ve kısa sürede bir çok oyuncuyu bünyesine ekleyen battle royale oyunu Call of Duty’nin son oyunu Call of Duty: Warzone 50 milyon oyuncu barajını çok kısa bir sürede geride bıraktı.

Call of Duty: Warzone 50 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

İlk olaran bundan 17 sene önce yayınlanan ve çıkan 30dan fazla oyunu ile büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden Call of Duty oyun serisinin geçtiğimiz günlerde battle royale modunda yeni bir oyunu çıktı. Call of Duty: Warzone ismine sahip olan oyun kısa sürede 50 milyon oyuncu sayısını geçerek büyük bir başarıya imza attı. Call of Duty’nin Twitter hesabı üzerinden atılan tivit ile bütün oyunculara teşekkür edildi.

10 Mart tarihinde bundan bir ay önce çıkış yapan Call of Duty: Warzone oyunu büyük beğeni topladı. 50 milyon oyuncu sayısını geride bırakan Call of Duty: Warzone oyununun başarısının oyunun ücretsiz olması ve oyun içerisinde avantaj kazandıran ürünlerin olmaması olduğu düşünülüyor. İlk 24 saatte 6 milyon kullanıcıya ulaşan Call of Duty: Warzone 1. ayında 50 milyon kullancıyı geçti ve önümüzdeki günlerde de daha çok oyuncuya sahip olması bekleniyor.

Yorum Yap