1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. CS: GO’ya Source 2 18 Mayıs’ta Gelecek

CS: GO’ya Source 2 18 Mayıs’ta Gelecek

Valve'nin 2015 yılında duyurduğu ve Dota 2'de kullanmaya başladığı yeni oyun motoru Source 2'nin 18 Mayıs'ta popüler FPS oyunu Counter Strike: Global Offensive'ye geleceği iddia edildi.

source 2

Geçtiğimiz dönemde koronavirüs sebebi ile evde kalan insanlar sayesinde neredeyse her hafta anlık oyuncu rekorunu kıran Counter Strike: Global Offensive oyununun oyun motorunun 18 Mayıs’ta değişeceği iddia edildi. 2012 yılında çıkan oyunun alacağı en büyük güncelleme önümüzdeki günlerde alacağı iddia edilen Source 2 oyun motoruna geçiş güncellemesi olacak.

Source 2 18 Mayıs’ta CS: GO’ya Gelecek

Video oyun sektörünün önde gelen firmalarından olan Valve, oyuncular tarafından Dota, Half-Life serisi ve Counter Strike serileri sebebi ile fazlasıyla seviliyor. İlk olarak 1999 yılında çıkan Counter Strike’nin günümüz versiyonu olan Counter Strike: Global Offensive ise 2012’den bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Oyunu oynayan kullanıcılar Riot Games’in kapalı betaya çıkardığı Valorant oyunu ile birlikte Valve’nin CS:GO’ya gösterdiği özenden fazlasıyla memnun durumda.

Çin’in sosyal medya sitesi Weibo’da paylaşılan bilgilere göre Source 2 oyun motoru Valve tarafından CS: GO’ya eklenmiş durumda. İddialar CS: GO’nun 18 Mayıs’ta alacağı büyük güncelleme ile Source 2 motoruna taşınacağı yönünde. Bu iddialar son zamanlarda internette dolaşan diğer iddiaları desteklediği için oyuncular arasında beklentiyi oldukça yükseltti. CS: GO oyuncuları şimdi Valve’den gelecek haberi bekliyor.

 

 

Yorum Yap