1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Vivo iQOO 3’ün Özellikleri Kesinleşti

Vivo iQOO 3’ün Özellikleri Kesinleşti

Çinli teknoloji devi Vivo'nun yeni telefonu iQOO 3'e ait özellikler Çin sosyal medya sitesi Weibo'da paylaşıldı.

vivo

Çin merkezli teknoloji devi Vivo’nun iQOO 3 modeline ait özellikler Çin sosyal medyası Weibo üzerinde paylaşıldı. Yapılan paylaşım ile birlikte cihazın kamera kurulumu ve 55 W hızlı şarj desteği kesinleşti.

Vivo’nun Yeni Amiral Gemisi Telefonu iQOO 3’ün Özellikleri Belli Oldu.

Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen Vivo markasının alt markası olmayı hedefleyen iQOO 3’ün özellikleri Çin sosyal medya sitesi Weibo’da paylaşıldı. Cihaz’ın 25 Şubat tarihinde Hindistan’da tanıtılması bekleniyor. Hindistan’da 25 Şubat tarihinde tanıtılacak olan iQOO 3’ün amiral gemisi seviyesinde özelliklere sahip olması ile bekleyenleri heyecanlandırdı.

Hindistan’da tanıtılacak olan Vivo iQOO 3, SnapDragon 865’e sahip olacak. 5G desteğini de sunan telefonun ön tarafından delikli bir AMOLED ekran bulunacak. iQOO 3 arka tarafında ise 4 kameralı L şeklinde bir kuruluma sahip olacak. Vivo iQOO 3 ana kamerası 48 MP olan aşağıda gördüğünüz kamera kurulumuna sahip olacak. 20:9 ekran oranına sahip cihazın ekran boyutu ise 6,44 inç boyutunda. 4440 mAh boyutunda bataryaya sahip cihaz 55 W hızlı şarj desteğini kullanıcılara sunacak. Android 10 sürümü ile gelecek olan Vivo iQOO 3, FunTouch OS arayüzü ile kullanıcıyla buluşacak.

Yorum Yap