1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Google Stadia’nın Yeni Güncellemesi Paylaşıldı

Google Stadia’nın Yeni Güncellemesi Paylaşıldı

google stadia

ABD’li teknoloji devi Google’nin Kasım 2019’da piyasaya sürdüğü bulut oyun platformu Google Stadia, yeni bir güncelleme aldı. Yayınlanan güncelleme Google Stadia için performans ve stabilite iyileştirmeleri ile birlikte hata düzeltmelerini de içeriyor.

Google Stadia Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

Stadia’nın arayüzünde yer alan bildirim engelleme menüsü ve kontrolör kısmı kullanıcıların oyun açamamasına neden olan bir hata içermekteydi. Google’nin Stadia ekibi yayınladığı yeni güncelleme ile birlikte bu sorunu çözdü. Yayınlanan güncelleme ile birlikte arayüz üzerinden etkileşim kurmayı zorlaştıran, Ana Sayfa ve Mağaza butonlarına erişmeyi engelleyen hata düzeltildi.

Yayınlanan güncelleme ile birlikte menü butonları ekranın üst kısmına taşındı ve sadece görsel bir iyileştirme değil, birçok kullanıcının sorunu da böylece çözülmüş oldu. Kontrolör kısmında yer alan problem için ise Stadia ekini oyun kitaplığı kısmını değiştirdi. Ekip, Stadia platformunun kullanıldığı sırada oyun kitaplığına erişmeyi engelleyen hatayı güncelleme ile düzeltti.

Yorum Yap