1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Görevimiz Tehlikede 7 ve 8’in Vizyon Tarihi Ertelendi

Görevimiz Tehlikede 7 ve 8’in Vizyon Tarihi Ertelendi

Görevimiz Tehlikede 7 ve 8'in yapımcısı olan Paramount yaptığı açıklama ile koronavirüs sebebi ile Görevimiz Tehlikede 7 ve 8'in vizyon tarihlerinin ertelendiği açıkladı.

görevimiz tehlikede 7

Görevimiz Tehlikede film serisinin yeni filmlerinin çekimleri dünya genelinde etkisini sürdüren koronavirüs pandemisi sebebi ile durdurulmuştu. Görevimiz Tehlikede 7 ve 8’in vizyon tarihlerinin değiştiği filmlerin yapımcısı Paramount tarafından açıklandı.

Görevimiz Tehlikede 7 ve Görevimiz Tehlikede 8’in Vizyon Tarihleri Ertelendi

Dünya genelinde etkisini sürdüren ve toplamda 200 binden fazla insanın hayatını kaybetmesine sebep olan koronavirüs salgınından sinema sektörü de oldukça fazla etkilendi. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız vizyon tarihi ertelenen filmlerin arasında şimdi de milyonlarca insan tarafından beklenen Görevimiz Tehlikede 7 ve Görevimiz Tehlikede 8 katıldı. Paramount, serinin sonraki iki bölümü olan “Görevimiz Tehlike 7” ve “Görevimiz Tehlike 8”in vizyon tarihlerini koronavirüs sebebi ile durdurulan çekimler sebebi ile erteledi.

Filmin yapımcısı Paramount yaptığı açıklamada oyuncuların ve ekibin güvenliği sebebi ile prodüksiyon planlarını değiştirdiklerini ve bu süreçte tekrar başlayana kadar çalışanların evlerine gitmelerine izin vereceklerini belirtmişti. Paramount’tan gelen son açıklama ise 23 Temmuz 2021’de sinemalarda gösterime girmesi planlanan Görevimiz Tehlikede 7, 4 ay sonraya, yani 19 Kasım 2021 tarihine ertelendi. Görevimiz Tehlikede 8 için yapılan planlamalar ise, 5 Ağustos 2022 tarihi içindi ancak, yapılan değişiklikle 4 Kasım 2022’ye ertelendi.

Yorum Yap