1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Motorola Edge ve Motorola Edge+’ın Tanıtım Videosu Çıktı

Motorola Edge ve Motorola Edge+’ın Tanıtım Videosu Çıktı

ABD'li telefon üreticisi Motorola'nın 22 Nisan'da tanıtacağı amiral gemisi telefon modelleri Motorola Edge ve Motorola Edge+'ın tanıtım videoları ortaya çıktı.

motorola edge

ABD merkezli teknoloji firması Motorola’nın 22 Nisan’da tanıtılacak amiral gemisi telefon modellerinin daha öncesinde tasarım ve model bilgileri ortaya çıkmışken şimdi ise Motorola Edge ve Motorola Edge +’ın tanıtım videoları ortaya çıktı.

Motorola Edge ve Motorola Edge+’ın Tanıtım Videoları Ortaya Çıktı

ABD’li teknoloji devi Motorola’nın geçtiğimiz günlerde çıkacağı açıklanan Motorola Edge+ ve Motorola Edge’nin tanıtım videoları Youtube üzerinde bir hesap tarafından paylaşıldı. Videoda telefon modellerinin tasarım ve donanım özellikleri görülebiliyor. Tanıtımı MWC 2020 etkinliğinde yapılması planlanan telefon modelinin etkinliğin koronavirüs sebebi ile iptal olması sonucu ertelenmişti. Telefon modeli 22 Nisan’da Motorola tarafından tanıtılacak.

Motorola Edge Özellikleri

Motorola Edge işlemci olarak Snapdragon 765G kullanacak ve 6 RAM’e sahip olacak. Telefon modelinin arkasında ana kamerası 64 MP çözünürlükte bir kamera yanında ise ekstra 16 MP ve 8 MP çözünürlükte kameralar bulunuyor. Selfie kamerası ise 25 MP çözünürlükte olan telefon modelinin ekran yenileme hızı ise 90 Hz olacak. Motorola Edge’nin tanıtım videosuna bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Motorola Edge+ Özellikleri

Motorola Edge+’ın özelliklerine baktığımızda ise karşımıza işlemci olarak Snapdragon 865 kullanacak ve 8 GB, 12 GB RAM seçeneklerin bulunacak. Arkasında 108 MP çözünürlükte ana kamera bulunan Motorola Edge+’ın diğer kameraları ise 16 ve 8 MP olacak. 5000 mAh bataryası ile göz dolduran Motorola Edge+, 90 Hz yenileme hızına sahip olacak. Motorola Edge+’ın tanıtım videosunu bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap