1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix, One Piece’i Uyarlıyor

Netflix, One Piece’i Uyarlıyor

Netflix, dünyanın en çok tanınan ve bilinen animelerinden birisi olan One Piece için canlı aksiyon uyarlama çalışmalarına başladı.

teknohabir-netflix-telefon

Netflix, One Piece’i canlı aksiyon uyarlaması için çalışmalara başladı. One Piece anime ve manga olarak Dünya’da en çok bilinen animelerden birisi. Netflix bu hamle ile anime ve manga takip eden kişiler arasında da kendisini tanıtmak ve kullandırtmak amacında.

One Piece Live-Action

One Piece, mangasının yayınlanmasına 1997’de başlanan, 2 yıl sonra anime’ye uyarlanmaya başlayan bir manga-anime serisi. Animenin baş karakteri Monkey D. Lufy, bir gün korsanlar kralı olmayı düşleyen afacan bir çocuktur. sihirli meyveyi yediği için, bedeni bir lastik gibi esneyebilmektedir.

Netflix uyarlama için çalışmalara başlamasının üzerinden bir süre geçmiş olsada, çalışmalara tahmin edilebileceği gibi çok hızlı ilerlemiyor. Netflix, şu anda ilk 10 bölüm için canlı aksiyon çalışmalarına başladı. One Piece’i canlı aksiyon olarak izlemek isteyen izleyicilerin minimum 2021’e kadar beklemesi gerekecek. Netflix bu çalışmadan önce başka bir anime olan “Death Note”u da film olarak uyarlamıştı. Uyarlama bazı kişiler tarafından sevilsede bazı kişiler tarafından başarılı bulunmamıştı.

Yorum Yap