1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Netflix’in En İyi 5 Filmi

Netflix’in En İyi 5 Filmi

Netflix'in son yıllarda çıkardığı orijinal film içeriklerinden en iyi 5 tanesini evde kalmamız gereken bu günlerde izlemeniz için sizinle paylaşıyoruz.


Dünya üzerinde milyonlarca abonesi bulunan Netflix, geçtiğimiz senelerde orijinal yapımlar konusunda kendisini oldukça geliştirdi. Bugün ise sizinle Netflix üzerinde izlemeye değer bir çok otorite tarafından beğenilmiş 5 adet film paylaşacağız.

1. Klaus: Sihirli Plan

Listemizin ilk sırasında IMDB puanı 8,2 olan ve Oscar’da en iyi animasyon film ödülüne aday olmuş bir film bulunuyor. 96 dakika uzunluğundaki Klaus: Sihirli Plan’ı izleyen herkesin söylediği ortak şey ise filmin çok iyi olduğu yönünde. Evde kalmamız gereken bu günlerde aileniz ve sevdikleriniz ile izleyebileceğiniz bir film olarak öne çıkıyor.

2. İrlandalı

Netflix’in oldukça iddialı bir kadro ile çıkardığı ve birçok kişi tarafından beğenilen İrlandalı filminin IMDB puanı ise 7,9. Filmin oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Al Pacino gibi iddialı oyuncular bulunuyor. Filmi izlemek isteyen kişilere filmin uzunluğunun 209 dakika olduğunu hatırlatmakta fayda var.

3. Roma

Netflix’in ödüllü filmleri arasında yer alan ve 2018 yılına damgasını vuran Roma, 1970 yılının Roma’sını anlatmaktadır. IMDB’si 7.7 olan Roma filminin uzunluğu ise 135 dakika.

4. Beast of No Nation

Dram ve Savaş içerikli bir film olan Beasts of No Nation’ın IMDB puanı 7,7. 137 dakika uzunluğundaki filmde ailesini savaşta kaybetmiş ve küçük yaşta asker olan bir çocuk askerin hikayesi anlatılıyor.

5. Bird Box

Listemizin son sırasında IMDB puanı düşük olsada bir süreler oldukça fazla insan tarafından izlenen ve önerilen Bird Box filmi var. IMDB puanı 6,6 olan filmin uzunluğu ise 124 dakika.

Yorum Yap