1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Chris Hemsworth’un Başrolde Olduğu Extraction’ın Fragmanı Yayınlandı!

Chris Hemsworth’un Başrolde Olduğu Extraction’ın Fragmanı Yayınlandı!

Yeni Netflix filmi Extraction’ın fragmanı yayınlandı. Extraction'un Başrolünde Chris Hemsworth bulunurken, yapımcılığını ise Russo Kardeşler üstleniyor.


Chris Hemsworth’un başrolünde yer aldığı Netflix filmi olan Extraction’ın fragmanı yayınlandı. Avengers: Endgame’in yönetmenleri olan Russo kardeşler Extraction filmininde yapımcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Extraction’ın Fragmanı Yayınlandı

Dünyaca ünlü yapımcı, yönetmen olan Russo Kardeşler Netflix işbirliğiyle yeni bir filmi izleyici karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Russo kardeşler tarafından yazılan Netflix filmi bugün resmi fragmanı yayınladı. Yönetmen koltuğunda Sam Hargrave oturduğu filmde baş rolde Avengers’tan Thor olarak tanıdığımız Chris Hemsworth bulunuyor. Chris Hemsworth baş rolünü oynadığı aksiyon filmi olan Extraction’da Tyler adında bir paralı askeri canlandırıyor. Filmde Tyler Rake, büyük bir uyuşturucu kaçakçısının kaçırılan oğlunu kurtarmaya çalışıyor. Ovi isimli çocuğu kurtarmak isteyen Tyler , insan kaçakçıları ve uyuşturucu tacirleri ile karşılaşacak.

Extraction seyircilere aksiyon dolu anlar sunacak. Netflix’in yeni filmi olan Extraction, 24 Nisan’da Netflix üzerinde bekleyenleri ile buluşacak.

Yorum Yap