1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Sevilen Netflix Dizisi Russian Doll 2. Sezon Onayını Aldı

Sevilen Netflix Dizisi Russian Doll 2. Sezon Onayını Aldı

2019'un başlarında yayınlanan Russian Doll Netflix’in popüler dizileri arasına girmeyi başardı. Russian Doll 2. sezon onayını aldı. Russian Doll'un 2. sezonu 8 bölümden oluşacak.

teknohabir-russian-dol

2019’un başlarında yayınlanan Russian Doll Netflix’in popüler dizileri arasına girmeyi başardı. Russian Doll 2. sezon onayını aldı. Russian Doll’un 2. sezonu 8 bölümden oluşacak. Dizinin yaratıcısı ve aynı zamanda başrolünü de üstlenen Natasha Lyonne, dün gece Twitter hesabından yaptığı paylaşımla dizinin 2. sezonuyla Netflix’e geleceğini duyurdu. Lyonne, bunu yaparken attığı twitte geçtiğimiz günlerde Robert Pattinson’ın yeni Batman olduğu açıklanırken yapılan paylaşıma göndermede bulundu.

Leslye Headland, Natasha Lyonne ve Amy Poehler’in yaratıcılığını yaptığı dizi, Nadia’nın sıkışıp kaldığı bir günü, 8 bölüm anlatır. Nadia bir bilgisayar programcılığı ile uğraşan bir kişidir. Arkadaşının 36. yaş doğum gününü kutlamak için düzenlediği partiye katılan Nadia, o gece partiden çıkınca çarpan bir taksi yüzünden ölür. Ancak sonra gözlerini yeniden açar. Yine aynı partideir ve aynı günü yaşamaktadır. Başta başına gelenlere anlam veremez ve tüm bunların aldığı uyuşturucunun etkisi olduğunu düşünen Nadia, sürekli ölüp ölüp tekrar bu geceye dönünce yaşadığı bu durumun arkasında çok daha tuhaf sebepler olduğunu anlar. Aynı günü tekrar tekrar yaşayan Nadia, bir yandan bu döngüden çıkış yolunu ararken, bir yandan da hayatıyla ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Russian Doll 2. sezonu da ilk sezon olduğu gibi 8 bölümden oluşacak. Yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Yorum Yap