1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy M21 Duyuruldu

Samsung Galaxy M21 Duyuruldu

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung yeni telefon modeli Galaxy M21'i tanıttı. Telefon devasa bataryası ile dikkatleri üzerine çekiyor.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un uygun fiyatı ve devasa bataryası ile gönüllerde taht kurması planlanan akıllı telefonu Galaxy M21’i tanıttı.

Samsung Galaxy M21 6000 mAh Bataryaya Sahip

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, Hindistan’da düzenlediği yeni etkinlik ile birlikte yeni akıllı telefon modeli Galaxy M21’i tanıttı. 1 ay önce tanıtılan Galaxy M31’e oldukça fazla benzeyen telefon modeli daha önce görülmemiş büyüklükteki bataryası ile dikkatleri üzerine çekiyor. 6,4 inç boyutunda ekrana sahip olan telefon modelinin ekranı kullanıcılara FHD+ görüntü kalitesi sunan Super AMOLED bir ekran. Telefonun ekranının üst kısmında damla çentik ve 20 MP çözünürlükte bir kamera bulunuyor. Telefonun ekranı gorilla glass 3 ile kırılma ve çizilmelere karşı korunuyor.

Arkasında üçlü kamera kurulumu bulunan Samsung Galaxy M21’in ana kamerası 48 MP çözünürlüğüne sahip. Yan kameraları ise 8 MP ve 5 MP çözünürlüklerine sahip. 6000 mAh gibi devasa bir bataryaya sahip olan Galaxy M21 kullanıcılarına 15 W hızlı şarj desteği sunacak. 4 GB RAM kullanan telefon modelinin 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçenekleri bulunacak. Telefon modelinin yaklaşık olarak fiyatının 175 dolar olacağı, Türkiye’de ise fiyatının 2000 Türk lirası civarında olması bekleniyor.

Yorum Yap