1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Oppo Find X2’nin Türkiye Lansmanı Yarın Gerçekleştirilecek

Oppo Find X2’nin Türkiye Lansmanı Yarın Gerçekleştirilecek

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo'nun geçtiğimiz ayın başlarında tanıtımını gerçekleştirdiği amiral gemisi telefon modeli Oppo Find X2'nin Türkiye lansmanı yarın gerçekleştirilecek. 13.30da düzenlenecek etkinliğe isteyen herkes katılabilecek.

oppo find x2

Akıllı telefon piyasasının son senelerin öne çıkan üyesi Oppo’nun 6 Mart’ta tanıtımını gerçekleştirdiği amiral gemisi telefon modeli Oppo Find X2’nin Türkiye Lansman etkinliği yarın 13.30 civarında düzenlenecek. Oppo Find X2’nin lansman etkinliği Oppo’nun Youtube kanalı üzerinden herkesin katılabileceğibir şekilde canlı olarak yapılacak. Düzenlenecek etkinlik ile birlikte Oppo Find X2’nin Türkiye fiyatı da açıklanacak.

Oppo Find X2 Özellikleri

Oppo’nun yarın Türkiye lansmanını gerçekleştireceği Oppo Find X2’nin özelliklerine baktığımız zaman karşımıza Qualcomm’un amiral gemisi telefon modellerinde sıkça kullanılan Snapdragon 865 işlemcisi çıkıyor. Telefon modelinde ayrıca 12 GB RAM ile birlikte 256 GB depolama alanı yer alıyor. 6,7 inç büyüklüğünde AMOLED Ekrana sahip olan Oppo Find X2’nin ön tarafında 32 MP çözünürlükte bir kamera bulunurken arkasında ise 3 kameralı bir kurulum bulunuyor. Arkasında yer alan kurulumda bulunan sensörler ise sırası ile 48 MP, 13 MP ve12 MP çözünürlükte.

Oppo Find X2’nin en dikkat çekici kısmı ise sahip olduğu hızlı şarj desteği. 65 watt SuperVOOC hızlı şarj desteğine sahip olan Oppo Find X2, kendisini boş bir bataryadan tam dolu bir bataryaya 38 dakika gibi imkansız gelebilecek bir sürede şarj ediyor. Türkiye lansmanı yarın 13.30’da düzenlenecek olan Oppo Find X2’nin batarya büyüklüğü ise 4200 mAh.

Yorum Yap