1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Oppo Ace 2’nin Tanıtım Posteri ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo Ace 2’nin Tanıtım Posteri ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo'nun 13 Nisan'da tanıtacağı amiral gemisi akıllı telefon modeli Oppo Ace'nin tanıtım posteri ve bazı özellikleri ortaya çıktı.


Çinli teknoloji devi Oppo, 13 Nisan’da tanıtmayı planladığı amiral gemisi telefon modeli Ace 2’nin tanıtım posterini paylaştı. Oppo Ace 2’nin tanıtım posteri üzerinde telefon modeline ait bazı özelliklerde yer aldı.

Oppo Ace 2 Snapdragon 865 Kullanacak

Oppo’nun eskiden Reno Ace olarak piyasaya sürdüğü telefon serisinin isminin Ace olarak değişmesi ile Oppo Ace 2 ismini alan telefon modeli önümüzdeki pazartesi günü tanıtılacak. Oppo Ace 2’nin paylaşılan posteri ile birlikte 4 kamera sahip Oreo kamera düzeni ve cihazın solunda yer alan ses açma ve kapama tuşları doğrulanmış oldu. Güvenilir kaynaklardan paylaşılan iddialara göre ise Oppo Ace 2’nin arkasında ana kamerası 48 MP çözünürlükte diğer kameraları ise 8 MP ve 2 tane 2 MP çözünürlükte kamera bulunacak.

Oppo Ace 2’nin tanıtım posterine göre işlemcisi Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisi olacak. 6.5 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlük kalitesine sahip Oppo Ace 2, 8 GB ve 12 GB RAM seçeneklerine sahip olacak. Depolama alanı olarak kullanıcılarına 128 GB ve 256 GB seçenekleri sunacak olan Oppo Ace 2, 1955 mAh’lik iki batarya ve 65 W kablolu 40 W kablosuz hızlı şarj desteğini kullanıcıları ile buluşturacak. Geçtiğimiz günlerde Antutu’da 560 binden fazla puan aldığı ortaya çıkan Oppo Ace 2, Çin’de 13 Nisan’da tanıtılacak.

Yorum Yap