1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PlayStation 5 Arayüzü Görseli Sızdırıldı

PlayStation 5 Arayüzü Görseli Sızdırıldı

Japon teknoloji devi Sony'nin bu sene içerisinde çıkaracağı oyun konsolu PlayStation 5'in arayüzü bir Reddit kullanıcısı tarafından sızdırıldı.

playstation5

Japon teknoloji devi Sony’nin 2020 yılının son ayında tanıtacağı PlatStation 5 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer ise yeni oyun konsolunun arayüzü olduğu iddia edilen bir Reddit üzerinde fotoğraf sızdırıldı.

Yeni Arayüzü PlayStation 4’e Çok Benziyor

Japon devi Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 5’e ait arayüzün görselleri Reddit üzerinde sızdırıldı. Ortaya çıkan görsele göre teknoloji devi Sony PlayStation 4’ün arayüzünden çok fazla bir değişikliğe gitmemiş gibi gözüküyor. PlayStation 4 arayüzü oyuncular tarafından oldukça sevilen bir arayüzdü. Sony’nin arayüz üzerinden bu sebeple çok değişiklik yapamamayı da düşünmediği düşünülüyor.

Sony PlayStation 5’in logosu da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Sony PlayStation 5’in logosunda da radikal bir değişikliğe gitmemişti. Sony’nin bu yıl içerinde çıkaracağı yeni oyun konsolunun fiyat olarak ise Amerika’da 499 Dolar fiyatı ile satışa çıkaracağı tahmin ediliyor. Japon teknoloji devi Sony, yeni oyun konsolu PlayStation 5’i 2020 Aralık ayı içerisinde tanıtacak.

Yorum Yap