1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Realme Watch’un Tanıtım Tarihi ve Bazı Özellikleri Açıklandı

Realme Watch’un Tanıtım Tarihi ve Bazı Özellikleri Açıklandı

Ülkemizde de son dönemlerde öne çıkan Realme, ilk akıllı saati Realme Watch'un tanıtım tarihini ve özelliklerinin bir kısmını gösterdiği bir afiş paylaştı.

realme watch

Realme’nin bir süredir üzerinde çalıştığı ve çok fazla insan tarafından beklenen akıllı saati Realme Watch’un tanıtım tarihi ile birlikte bazı önemli özellikleri açıklandı. Paylaşılan afişte Realme Watch’un lansman etkinliğinin 25 Mayıs’ta Hindistan’da gerçekleştirileceği açıklandı.

Realme Watch Özellikleri

Realme’nin ilk akıllı saat modeli Realme Watch’un tanıtım tarihini açıklayan görsel şirketin Hindistan CEO’sunun tarafından Twitter’da paylaşıldı. Ayrıca lansmana sayılı günler kaldığı için akıllı saatin bazı özelliklerini gösteren bir internet sitesi de kullanıma açıldı. Realme Watch’un paylaşılan tasarımına baktığımız zaman geçtiğimiz günlerde sızdırılan render görüntüleri ile uygumlu olduğu görülebiliyor.

Realme Watch, 1,4 inç büyüklüğünde renkli bir ekrana sahip olacak. Ekranın OLED mi yoksa LCD olduğu ise şu anlık bilinmiyor. Ekranın alt kısmında büyük bir Realme logosu bulunuyor. Şirketin bu logo yerine daha büyük bir ekran koyabileceğini düşünen oldukça fazla sayıda kişi bulunuyor. Kullanıcılar saatin kayışı için ise siyah, kırmızı, mavi ve yeşil olmak üzere 4 renk arasından seçim yapabilecek. Saatin kayışı kullanıcı tarafından değiştirilebilir olacak. Realme Watch’ta 14 farklı spor modu, kalp atış hızı takibi, kan-oksijen seviyesi takibi, bildirim desteği ve daha fazlası var. Şirket Realme Watch’ta Google WearOS yerine kendi yazılımını kullanıyor.

Yorum Yap