1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Realme Narzo 10’un Kamerası Duyuruldu

Realme Narzo 10’un Kamerası Duyuruldu

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme'nin yeni telefon serisi Narzo'ya ait üyelerinden Realme Narzo 10'un kamera kurulumu paylaşıldı.


Çinli akıllı telefon üreticisi Realme’nin Hindistan’da piyasaya sürmeyi hedeflediği telefon serisi Realme Narzo 10’un kamera kurulumu duyuruldu. Realme çıkaracağı telefon serisi ile gençlere hitap edebilmeyi planlıyor.

Realme Narzo 10, 48 MP Kameraya Sahip Olacak

Çinli teknoloji şirketi Realme, gençlere hitap etmeyi planladığı telefon serisi Realme Narzo’yu 26 Mart’ta Hindistan’da tanıtmayı planlıyor. Realme’nin çıkaracağı telefon serisine ait 2 telefon Realme tarafından doğrulanmış durumda. Bu telefonlar ise Realme Narzo 10 ve Realme Narzo 10A olarak açıklandı. Gençlere hitap etmek için çıkarılacak olan Realme Narzo serisinin Realme C ve Realme 6 arasında bir yerde bulunacağı düşünülüyor.

Realme Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile 26 Mart’ta tanıtacağı telefon modeli Realme Narzo 10’nun arkasında 4 kameralı bir kurulum yer alacağını açıkladı. Ana kamerası 48 MP çözünürlükte olan telefon modelinin özelliklerinin Realme 6i ile aynı olduğunu önceki haberlerimizde sizinle paylaşmıştık. Realme 6i ile aynı kamera kurulumunun Realme Narzo 10’da da bulunması iddiaların gerçek olabiliceğini gösteriyor. Realme Narzo 10 ve Realme Narzo 10A’nın 5000 mAh batarya ve 18 W hızlı şarj desteğine sahip olacağı düşünülüyor.

Yorum Yap