1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Realme 6i’nin Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Realme 6i’nin Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme'nin yeni orta segment telefon modeli Realme 6i'ye ait bazı özellikleri ortaya çıktı.


Çin merkezli teknoloji firması Realme’nin önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı telefon modeli Realme 6i’ye ait bazı özellikler Geekbench internet sitesinde ortaya çıktı. Ayrıca Realme’nin üzerinde çalıştığı bütçe dostu olması planlanan 5G destekli telefon modele ait bazı özellikler de ortaya çıktı.

Realme 6i 4 GB RAM Kullanacak

Son zamanlarda ismini sıkça duyurmayı başaran akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Realme’nin yakın zamanda tanıtmayı planladığı telefon modeli Realme 6i’ye ait bazı özellikler ortaya çıktı. Geekbench’te ortaya çıkan özelliklere göre Realme 6i, 4 GB RAM’e sahip olacak. Geekbench’te Realme 6i’nin sahip olduğu işlemci ise MediaTek Helio G80 olarak yer aldı. Telefon modeli Android 10 kullanırken, Geekbench işlemci testlerinden tek çekirdekli de 345, çok çekirdeklide ise 1293 puan almayı başardı.

Geekbench’te ayrıca Realme RMX 2063 ismi ile yer alan bir telefon modeline daha rastlanıldı. 5G destekli Qualcomm Snapdragon işlemcilerinden kullanacak olan telefon modelini 8 GB RAM’e sahip olacak. Telefon modelinin Realme’nin üzerinde çalıştığı bütçe dostu 5G destekli telefon olabileceği düşünülüyor.

Yorum Yap