1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Realme X50t’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Realme X50t’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

realme x50t

Çinli teknoloji devi Realme’nin X50 serisine ekleyeceği ve üzerinde çalıştığı bir sonraki telefonu olan X50t ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Realme X50t’nin ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda özelliklerin serinin önceki modeli X50 5G ile büyük benzerlik taşıdığı görülüyor.

Realme X50t Özellikleri

Realme X50t’nin ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda LCD bir ekran ve selfie kameraları için çift deliğe sahip bir ekran tasarımına sahip olacağı biliniyor. Ayrıca ekranın 120 Hz yenileme hızına sahip olacağı iddia ediliyor. Realme X50t’nin serinin bir diğer telefonu Realme X50 5G gibi Snapdragon 765G işlemcisinden güç alacağı biliniyor. İşlemcisine baktığımız zaman telefonun orta üst segment arasında yer alacağı tahmin ediliyor.

Telefonun arkasında ana kamerası 48 MP çözünürlükte olan dört kameralı bir kurulum bulunacak. Realme X50t’nin diğer kameraları hakkında henüz bir bilgi bulunmazken telefonun 30 W hızlı şarj desteğine sahip olacağı biliniyor. Telefonun fiyatının Realma X50 5G’den ucuz olacağı biliniyorken çıkış tarihi ve net fiyatı ise şu anlık net değil.

Yorum Yap