1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Realme’nin Yeni Telefon Serisi Ortaya Çıktı

Realme’nin Yeni Telefon Serisi Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme'nin Twitter'da paylaştığı Narzo paylaşımı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.


Çinli akıllı telefon üreticisi Realme’nin Twitter üzerinden bir süre önce duyurduğu Narzo ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Realme’nin Narzo’yu bir telefon serisi olarak genç kullanıcıların beğenisine sunacağı anlaşıldı.

Realme, Narzo ile Redmi’ye Rakip Olmaya Çalışacak

2018’in ortalarına doğru kurulmuş olmasına rağmen oldukça fazla kişinin beğenisini kazanmayı başaran Realme’nin genç kitleyi etkilemeyi hedeflediği yeni bir telefon serisi ortaya çıktı. Çinli teknoloji firması Realme’nin Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile ortaya çıkan Narzo’nun Realme’nin yeni telefon serisi olduğu ortaya çıktı. Narzo ile birlikte Realme Hindistan’da genç kitleyi etkilemeye çalışacak.

Realme’ye yakın kaynakların verdiği bilgiye göre Realme, Narzo ile birlikte Redmi ve Poco gibi fiyat performans ürünü üreten markalar ile rekabete girmeye çalışacak. Realme’nin Narzo serisi telefon modellerinin hazır olduğu ve yakın zamanda piyasaya sürüleceği de aynı kaynaklar tarafından belirtildi. Kısa bir süre sonra Realme ve Xiaomi arasındaki rekabet de oldukça üst seviyelere çıkacak. Narzo hakkında malesef şu anda daha fazla bilgi bulunmuyor.

Yorum Yap