1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Redmi Kablosuz Kulaklığı AirDots S’yi Duyurdu

Redmi Kablosuz Kulaklığı AirDots S’yi Duyurdu

Uygun fiyatlı teknolojik ürünler üreten Redmi, yeni kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Tanıtılan kulaklık modeli Redmi AirDots S uygun fiyatı ile dikkat çekti.


Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin uygun fiyatlı ürünler çıkarması ile ünlenen alt markası Redmi, özellik ile fiyatının uygun olması ile dikkat çeken kablosuz kulaklık serisi AirDots’un yeni üyesi AirDots S’yi tanıttı. Dış görünüşü konusunda değişiklik bulunmayan modelinin bir çok özelliği iyileştirildi.

Redmi AirDots S’nin Fiyatı 96 TL’ye Denk Geliyor

Günümüzde kablosuz kulaklık denildiği zaman akla uygun modeller arasında gelen AirDots’un yeni bir üyesi tanıtıldı. Redmi’nin tanıttığı yeni kablosuz kulaklık modeli Redmi AirDots S uygun fiyatı ve önceki sürümüne göre gelişmiş özellikleri ile dikkat çekti. Kulaklık modelinin öncelikle değişen özelliğinin artık iki kulaklığında telefona bağlanacağı ve kulaklığın Bluetooth 5.0 desteğine sahip olacağı olduğu belirtildi.

Kulaklığa ayrıca özellikle oyun oynayan kişiler mutlu edecek çok düşük gecikmeli yeni bir mod gelecek. Cihazda bulunan mikrofon konuşmalar esnasında gürültüleri engellemesini sağlayacak DSP özelliğini de barındıracak. Kulaklığın Çin satış fiyatının 96 yuan olduğu belirtildi. Redmi AirDots S, Türkiye’de ise 150 Türk lirası civarından satışa çıkabilir.

Yorum Yap