1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy M21 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M21 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung'un yeni telefon modeli Galaxy M21'in tanıtım tarihi ortaya çıktı. Telefon 16 Mart'ta tanıtılacak.

galaxy-m21

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un orta segment telefon modeli Galaxy M21’in tanıtım tarihi ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre teknoloji devi Samsung yeni orta segment telefon modeli Galaxy M21’i 16 Mart tarihinde tanıtacak.

Samsung Galaxy M21’in Tanıtımı Hindistan’da Yapılacak

Teknoloji devi Samsung’un Covid-19 virüsü sebebi ile üretiminin bir kısmını Hindistan’a kaydırdığını geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik. Yeni gelen bilgilere göre ise Samsung yeni orta segment telefonunun tanıtımını Hindistan’da gerçekleştirecek. Samsung’un yeni telefonu Galaxy M21’i 16 Mart’ta tanıtması bekleniyor. Telefonun orta/üst seviye civarında telefon almak isteyen kişilere hitap edeceği biliniyor.

Samsung’un yeni telefonu Galaxy M21 Exynos 9611 işlemciden gücünü alırken 4 GB ve 6 GB RAM’e sahip modelleri bulunacak. Bu modellerin sırası ile 64 GB ve 128 GB depolama alanları bulunacak. Arkasında üçlü kamera kurulumu bulunan telefonun ana kamerasının 48 MP çözünürlüğe sahip olduğu ön kamerasının ise 25 MP çözünürlüğe sahip olduğu bilinenler arasında. Telefon işletim sistemi olarak ise Android 10 kullanacak. 6000 mAh boyutundaki devasa bataryası ile dikkat çeken Galaxy M21’in Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Yap