1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy S20 Tanıtıldı

Samsung Galaxy S20 Tanıtıldı

Güney Koreli teknoloji devi düzenlediği Unpacked etkinliği ile Galaxy S20 ailesini gün yüzüne çıkardı.

galaxy s20

Güney Koreli teknoloji devi Samsung dün gerçekleştirdiği Unpacked etkinliği ile birlikte yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S20 serisini tanıttı. Samsung, Galaxy S20 dışında yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’i de tanıttı. Düzenlenen etkinlik ile birlikte Samsung Galaxy S20 özellikleri ve fiyatları ortaya çıktı.

108 MP Çözünürlüğe Sahip Kamera

Samsung ABD’nin San Francisco eyaletinde düzenlediği Unpacked etkinliği ile yeni amiral gemisi ailesi üyeleri S20, S20 Plus ve S20 Ultra’yı tanıttı. Samsung düzenlediği etkinliği internet üzerinden de canlı yayınladı. Düzenlenen canlı yayında Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları kullanıldı. Samsung etkinlikte ayrıca yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds+’ı da tanıttı. Türkiye’de Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra cihazlarının ön siparişlerinde Galaxy Buds+ hediye olarak verilecek.

Yeni amiral gemisinin arka tarafında 108 MP çözünürlükte ana kamera ile birlikte 12 MP çözünürlükte ultra geniş açı ve 48 MP çözünürlükte telefoto kamerası bulunuyor. Telefonun ön yüzeyinde ise 40 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni cihazlarında 100 kat yakınlaştırma teknolojisi de bulunuyor.

Yorum Yap