1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy S20 Türkiye Fiyatları Belli Oldu

Samsung Galaxy S20 Türkiye Fiyatları Belli Oldu

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Samsung düzenlediği Unpacked etkinliği ile yeni amiral gemisi cihazlarını tanıttı.

Galaxy-S20

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung düzenlediği Unpacked etkinliği ile birlikte yeni amiral gemisi telefon ailesi Galaxy S20’leri kullanıcıları ile paylaştı. Düzenlenen etkinlikte ayrıca Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip ve Samsung’un yeni nesil katlanabilir telefonu Galaxy Buds+ tanıtıldı.

Samsung Galaxy S20: 7799 Türk Lirası

Samsung dün düzenlediği etkinlik ile yeni amiral gemisi telefonları tanıttı. Samsung’un yeni ailesi Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra cihazlarından oluşuyor. Samsung Türkiye’de Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra cihazlarının ön siparişlerinde dün tanıtmış olduğu kablosuz kulaklık olan Galaxy Buds+’ıda hediye olarak veriyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni cihazlarının Türkiye fiyatları da belli oldu. Samsung yeni cihazlarını internet üzerinden ön sipariş alımına açtı. Samsung Galaxy S20 ailesinin ilk üyesi Galaxy S20 Türkiye’de 7799 Türk Lirası ile satışa çıktı. Samsung’un diğer telefonları Galaxy S20 Plus’ın Türkiye satış fiyatı ise 9299 Türk Lirası iken Galaxy S20 Ulta ise 11999 Türk Lirası olarak dikkatleri çekti. Samsung, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra ön siparişlerinde Galaxy Buds+ hediye edileceğini duyurdu.

Yorum Yap