1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy S20 Ultra’nın En İyi Akıllı Telefon Ekranına Sahip Olduğu Tescillendi

Samsung Galaxy S20 Ultra’nın En İyi Akıllı Telefon Ekranına Sahip Olduğu Tescillendi

Samsung'un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S20 Ultra'nın ekranı en iyi akıllı telefon ekranı ödülüne hak kazandı.

galaxy s20 ultra

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bir hatfa önce Unpacked etkinliği ile tanıttığı amiral gemisi telefonu Galaxy S20 Ultra Displaymate tarafından verilen En iyi akıllı telefon ekranı ödülüne hak kazandı.

Galaxy S20 Ultra 120 Hz Yenileme Hızında 6,9 Ekrana Sahip

Samsung’un 11 Şubat’ta Unpacked etkinliği ile tanıttığı amiral gemisi telefonu Samsung Galaxy S20 Ultra  akıllı telefonları inceleyen websitesi DisplayMate tarafından en iyi akıllı telefon ekranı ödülüne layık görüldü. DisplayMate ödülü verirken telefonda yaptıkları incelemeleri parlaklık, yenileme hızı, renk doğruluğu gibi toplamda 12 kategoride gerçekleştirildi. Üzerinde 12 kategoride test yapılan Galaxy S20 Ultra yapılan testler sonucunda dünyanın en iyi akıllı telefonu ödülüne layık görüldü.

11 Şubat’ta Samsung tarafından Unpacked etkinliğinde tanıtılan Samsung Galaxy S20 Ultra 6,9 inç boyutunda Dinamik AMOLED ekrana sahip. Telefonun ekranının yenileme hızı ise 120 Hz olması ile dikkat çekiyor. Telefonun ekranı 20:9 oranında iken 511 ppi piksel yoğunluğuna sahip. Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu HDR10+ desteğini de kullanıcılarına sunuyor. Samsung Galaxy S20 Ultra’nın Türkiye satış fiyatı ise 11999 Türk Lirası.

Yorum Yap