1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un önümüzdeki günlerde tanıtması beklenilen tableti Samsung Galaxy Tab S6 Lite'ın basın görselleri ortaya çıktı.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yakın zamanda tanıtması beklenilen orta segment tableti Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın basın görselleri İngiltereli bir teknoloji satış sitesinde ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, S Pen Bulunduracak

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni orta segment tabletinin ortaya çıkan görselleri ile birlikte tabletin tasarım detayları ortaya çıktı. İngiltere’de bulunan perakende satış mağazında ortaya çıkan fotoğraflara göre tablet modeli S Pen kalem desteği ile gelecek. Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın hem 64 GB Wi-Fi hem de 64 GB 4G/LTE versiyonları bulunacak.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, FHD+ görüntü kalitesi sunan 10,4 inç büyüklüğünde LED ekrana sahip olacak. Tablet modeli ayrıca 5 MP çözünürlükte bir ön kameraya da sahip olacak. Gücünü Exynos 9611 işlemciden alan Samsung Galaxy Tab S6 Lite, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanını kullanıcılarına sunacak. Tabletin depolama alanı 1 TB’a kadar microSD ile arttırılabilecek. 7040 mAh gibi devasa bir bataryaya sahip olacak olan tablet modelinin Avrupa fiyatının ise 420 euro civarında olması bekleniyor.

Yorum Yap