1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung ve Disney, Galaxy S10’la Uyumlu Duvar Kağıdı Paketi Paylaştı

Samsung ve Disney, Galaxy S10’la Uyumlu Duvar Kağıdı Paketi Paylaştı

Samsung, Infinity-O ekrana sahip olan Galaxy S10 ve Galaxy S10e için yeni duvar kağıdı paketi paylaştı. Oluşturulan pakette Disney'in sevilen animasyon karakterleri kullanıldı. Duvar kağıtları, ekranın üzerinde bulunan ön kamera ile tam uyum sağlıyor.

teknohabirgalaxy10
1

Samsung, Infinity-O ekrana sahip olan Galaxy S10 ve Galaxy S10e için yeni duvar kağıdı paketi paylaştı. Oluşturulan pakette Disney’in sevilen animasyon karakterleri kullanıldı. Duvar kağıtları, ekranın üzerinde bulunan ön kamera ile tam uyum sağlıyor.

Samsung, Disney’in sevilen karakterlerinden oluşan yeni bir duvar kağıtı paketi paylaştı. Paylaşılan bu paket Samsung’un yakın zamanda çıkardı Galaxy S10 serisinde kullanılan ön kamerayla uyumlu, özel olarak oluşturuldu ve Galaxy S10 ve Galaxy S10e ile tam uyumlu olarak görsel sunuyor.

Örnek görselden de görülebileceği üzere Galaxy S10’un Infinity-O ekranına tam anlamıyla uyum sağlayan duvar kağıtları oluşturulmuş durumda. Bu duvar kağıtlarına sahip olmak isterseniz herhangi bir ücret ödemeden Samsung’un kendi mağazası olan Galaxy Store’a tıklayarak bu duvar kağıdı paketini telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap