1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Z Flip Stokları Bir Günde Bitti

Samsung Galaxy Z Flip Stokları Bir Günde Bitti

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung'un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip'in stokları bir günde tükendi.

galaxy z flip

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni model katlanabilir telefonu Samsung Galaxy Z Flip geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Yeni katlanabilir telefonu olan Galaxy Z Flip için ön sipariş almaya başlayan Samsung Galaxy Z Flip’in mağaza stokları 1 günde tükendi.

Galaxy Z Flip Stokları 1 Günde Bitti

11 Şubat tarihinde Unpacked etkinliği ile birlikte tanıtılan Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’in stokları ön siparişe çıktıktan sonra 1 gün içerisinde bitti. 11 Şubat’ta tanıtıldaktan sonra internet üzerinden ön sipariş ile satışına başlandıktan sonra 14 Şubat’ta resmen mağazalarda satışına başlanan Galaxy Z Flip’in mağaza stokları ertesi gün sabah tükendi. Samsung Galaxy Z Flip’in stoklarının 18 Şubat’ta tekrar doldurulması bekleniyor.

Samsung’un Galaxy Fold aksine dikine katlanan yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip katlandığı zaman 1.06 inç boyutunda ufak bir ekrana da sahip oluyor. Kullanıcılar bu ekrandan tarih, saat ve bildirim kontrol edebiliyor. 8 GB RAM kullanan telefonun depolama alanı 256 GB. İki adet 12 MP çözünürlüğünde kameraya sahip olan Galaxy Z Flip’in ön tarafında ise 10 MP çözünürlüğünde bir kameraya sahip. Samsung Galaxy  Z Flip’in bataryası 3300 mAh boyutunda iken 30W hızlı şarj desteğine sahip.

Yorum Yap