1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Vivo iQOO 3’ün Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo iQOO 3’ün Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Vivo'nun yakın zamanda tanıtacağı amiral gemisi telefonu iQOO 3'ün özellikleri ortaya çıktı.

vivo iqoo 3

Çin merkezli teknoloji devi Vivo’nun yeni amiral gemisi telefonu iQOO 3’ün özellikleri ortaya çıktı. Vivo iQOO 3’ün özellikleri Çin’in sertifika kurumunda ortaya çıktı. Vivo’nun yeni amiral gemisi telefonunu Çin’in sertifika kurumu olan TENAA’da V1955A modeli ile yer aldı.

Vivo iQOO 3 55 W Hızlı Şarja Sahip

Çinli teknoloji devi Vivo’nun yakın zamanda tanıtacağı iQOO 3 donanım anlamında genel olarak en son malzemeleri kullanacak. Telefon Snapdragon 865 işlemciye sahip olacak. 20:9 oranında oranına sahip ekran bulunan Vivo iQOO 3’ün ekranı 6.44 inç boyutunda Full HD Plus kalitesinde. Telefon 3 farklı modelde satışa sunulurken modellerin RAMleri sırası ile 6 GB, 8 GB ve 12 GB olacak. Cihazların depolama alanları ise 128 GB ve ya 256 GB olacak.

Android 10 sürümü ile gelecek olan Vivo iQOO 3, FunTouch OS arayüzü ile kullanıcıyla buluşacak. Vivo iQOO 3’ün üst modelinin arka tarafında 4lü kamera kurulumu bulunuyor. Vivo’nun yeni telefonunun ana kamerası 64 MP çözünürlüğe sahip. 64 MP çözünürlüğe sahip kamerayı iki tane 13 MP bir tane de 2 MP’lik fakat işlevi hala bilinmeyen bir kamera destekliyor. Vivo’nun yeni amiral telefonu 4370 mAH batarya ve 55W hızlı şarj desteğine sahip.

 

Yorum Yap