1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Realme X50 Pro 5G Modelinin Özelliklerini Açıkladı

Realme X50 Pro 5G Modelinin Özelliklerini Açıkladı

Çinli teknoloji devi Realme'nin WMC 2020'de tanıtacağı X50 Pro 5G telefonuna ait bazı özellikler ortaya çıktı.

realme x50 pro 5g

Çinli teknoloji devi Realme’nin Mobile World Congress(MWC – Mobil Dünya Kongresi) 2020’de tanıtacağı amiral gemisi telefonunun özelliklerini paylaştı. Realme telefonun özelliklerini Çin sosyal medya sitesi Weibo’da paylaştı.

Realme X50 Pro 5G

İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2020’nin başlamasına 2 haftadan az kaldı. Çinli teknoloji firması Realme yeni amiral gemisi telefonunu burada resmi olarak tanıtacak. Modelin isminden de anlaşılabileceği gibi cihaz 5G desteğine de sahip olacak. Snapdragon 865 SoC işlemciye sahip olacak olan X50 Pro 5G modeli telefon Android 10 işletim sistemi tabanlı Realme UI arayüzü ile satışa çıkacak.

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo’nun yeni telefonu X50 Pro 5G 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip. Telefonun ekranı Full HD Plus çözünürlüğe sahip olacak. Telefonun ön tarafındaki kameralar ise sol üst köşede konumlanacak. Telefon hakkında şu anda daha fazla bilgi bulunmuyor. MWC 2020’yi iple çeken Vivo bu etkinlikte sadece akıllı telefon değil ayrıca yeni akıllı televizyon modelini de paylaşacak.

Yorum Yap