1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Xiaomi Black Shark 3 Rekor Kırdı

Xiaomi Black Shark 3 Rekor Kırdı

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi'nin yeni oyuncu telefonu Black Shark 3'ün Antutu'da rekor puan kırdığı ortaya çıktı.

black shark 3

En büyük akıllı telefon üreticilerinde birisi olan Çinli Xiaomi’nin yakın zamanda tanıtmayı planladığı oyun oynama odaklı telefonu Black Shark 3 Antutu’da şimdiye kadar görülmemiş bir puan ile çok iddialı bir şekilde geldiğini gösterdi.

620952 Puan Alarak Rekor Kırdı

Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonu Black Shark 3 telefon özelliklerine bakarak puan veren Antutu’da şimdiye kadar alınmamış bir puan alarak rekor kırdı. Samsung’un yakın zamanda çıkan amiral gemisi telefonu Galaxy S20 Ultra’nın 515.098 puan aldığı Antutu’da 620,952 puan alarak ne kadar iddialı olduğunu herkese gösterdi. Geçtiğimiz günlerde Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin telefonu piyasaya 3 Mart’ta sürmeyi planladığı ortaya çıkmıştı.

Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonu Black Shark 3 işlemci olarak Snapdragon 865 kullanırken 5G desteğini de kullanıcılarına sunacak. 16 GB’a kadar RAM seçeneği sunması beklenen telefonun ekranı ise kullanıcılarına 120 hz yenileme hızı ile kaliteli bir oyun performansı sunmayı vadediyor. 65 W hızlı şarj desteği ile birlikte 38 dakikada boş bataryayı doldurduğu belirtilen Black Shark 3’ün bataryası ile 5000 mAh büyüklüğünde. Xiaomi’nin yeni oyun gemisi telefonu 3 Mart tarihinde tanıtılacak.

Yorum Yap