1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Xiaomi Black Shark 3’ün Özellikleri Belli Oldu

Xiaomi Black Shark 3’ün Özellikleri Belli Oldu

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin oyuncu telefonu serisinin son telefonu Black Shark 3'e ait özellikler ortaya çıkmaya başladı.

black shark 3

Çinli akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi’nin oyunculara özel telefon serisi olan Black Shark’ın yeni modeli olan Black Shark 3’e ait özellikler ortaya çıkmaya başladı. Telefonun 12 GB RAM’e sahip olduğu Geekbench’te ortaya çıktı.

Xiaomi Black Shark 3 12 GB RAM’e Sahip Olacak

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi yeni oyuncu telefon modeli Black Shark 3’e ait özellikler internette ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan özelliklere göre Black Shark 3 8 GB RAM’e sahip olacak. Xiaomi’nin yeni oyun telefon modeli ayrıca 65 W hızlı şarj desteğini de kullanıcılarına sunacak. Telefon modeli 5G desteğini de kullanıcılara sunacak.

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu oyunculara hitap ederken gücünü SnapDragon 865 5G’den alacak. Android 10 kullanacak olan Black Shark 3 5000 mAh batarya ile satın almayı düşünen kişileri heyecanlandırdı. 2K görüntü kalitesini oyuıculara sunacak olan Xiaomi’nin ekranı 120 Hz yenileme hızına da sahip olacak. 65 W hızlı şarj desteği ile 5000 mAh bataryasını komple boş durumdan itibaren 38 dakikada doldurabilecek. Telefonunun önümüzdeki aylarda Xiaomi tarafından tanıtılması bekleniyor.

Yorum Yap