1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Xiaomi Black Shark 3’ün Arka Kamera Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi Black Shark 3’ün Arka Kamera Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi'nin yeni oyuncu telefonu Black Shark'ün kameralarının bulunduğu alanın tasarımı ortaya çıktı.

xiaomi-black-shark-3-ozellikleri-sizdirildi-2

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonu olarak tanıtacağı Black Shark 3’ün arka kameralarının dizilimine ait tasarım ortaya çıktı. Xiaomi telefon modelini Xiaomi 3 Mart’ta tanıtacak.

Xiaomi Black Shark 3, 3 Mart’ta Tanıtılacak

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin oyun telefonu ailesi Black Shark’ın yeni üyesi Black Shark 3’e ait özellikler tanıtımına günler kala ortaya çıkmaya devam ediyor. 3 Mart’ta tanıtılacak olan telefonun arka yüzeyinde bulunan kameraların tasarımı ortaya çıktı. Cihazda yer alacak ana kameranın ise 64 MP çözünürlüğe sahip olacağı kesin olmamakla birlikte bilinenler arasında yer alıyor. Black Shark 3’ün 65 W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu bilgisini geçtiğimiz günlerde Xiaomi kendisi doğruladı.

Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonu Black Shark 3 işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 865 kullanıyor. Telefonun ekranı ise oyunculara maksimum deneyimi sunabilmek adına 120 hz yenileme hızına sahip. Telefonun sahip olduğu RAM miktarı ise 16 GB gibi iddialı bir rakam. Telefonda tasarım olarak ayrıca metal butonlarda bulunuyor. Xiaomi yeni telefonunu 3 Mart’ta tanıtacak.

Yorum Yap