1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Xiaomi Mi 10 50X Zooma Sahip Olacak

Xiaomi Mi 10 50X Zooma Sahip Olacak

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin yeni amiral gemisi telefonu Mi 10'un posteri sızdırıldı.

mi 10

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Dünya Mobil Kongresi(WMC) 2020’de tanıtacağı amiral gemisi telefon ailesi Mi 10’ların 50X zoom özelliğine sahip olacağı ortaya çıkan bir poster ile kesinleşti. Ortaya çıkan poster telefonun bazı özellikleri hakkında da yeni bilgiler verdi.

Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi

Paylaşılan postere baktığımızda telefonun ekranının Samsung Galaxy serisinin son telefonlarından görmeye alışık olduğumuz kavisli bir ekran yapısına sahip olduğunu görüyoruz. Telefonun ön kamerası ile ön tarafta sol üst köşeye konumlandırılmış durumda. Ortaya çıkan posterde Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni amiral gemisi telefonu Mi 10’da da dikey kamera yerleşimini kullandığını görüyoruz. Telefonun arka tarafında toplamda 4 kamera bulunuyor.

Xiaomi’nin yemi amiral gemisi Mi 10’un özelliklerine baktığımızda ise Snapdragon 865 işlemci ve daha önce kullanılmamış LPDDR5 RAM kullanan ilk cihaz olarak piyasaya çıkacak. Xiaomi Mi 10 Pro ise 5G desteğini kullanıcılara sunacak. Xiaomi’nin Mi 10 modellerinden 2sinde de 108 MP çözünürlükte arka kamera kullanması bekleniyor. Yeni amiral gemisi telefonlarını Xiaomi ilk olarak internet üzerinden 13 Şubat’ta sonrasında canlı olarak ise 23 Şubat’ta Barselona’da düzenlenecek olan WMC 2020 etkinliğinde tanıtacak.

Yorum Yap