1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Google Pixel 4a’ya Ait Özellikler Ortaya Çıktı

Google Pixel 4a’ya Ait Özellikler Ortaya Çıktı

pixel 4a

Dünyanın sayılı teknoloji devlerinden Google’nin bir süredir tanıtılması beklenen telefon modeli Google Pixel 4a’ya ait yeni görseller ve özellikler ortaya çıktı. Google telefon modelini Corona virüsü sebebi ile iptal edilen I/O 2020 Geliştirici Konferans’ında tanıtmayı planlıyordu.

Google Pixel 4a Qualcomm Snapdragon 730’a Sahip Olacak

Çıkışı için uzun zamandır beklenilen Google’nin Pixel serisi telefonlarının tanıtımının Corona virüsü sebebi ile iptal edilen  I/O 2020 Geliştirici Konferans’ında yapılması planlanıyordu. Google’nin yakın bir zamanda telefon modellerini online bir etkinlik ile tanıtması bekleniyor. Bu etkinlikte Google’nin yeni aplikasyonlarının yanı sıra Pixel 4a ve Pixel 4a XL telefonlarını tanıtması bekleniyor.

Ortaya çıkan görüntülere göre Google’de delik ekran tasarımına uyum sağlamış olarak görülüyor. Pixel 4a’nın ön kamerasının ekranın sol üst köşesinde bulunduğu görülüyor. Telefonun arka tarafında ise bir kamera, flash, sensör ve parmak izi okuyucusu görülüyor. Telefonun ekran boyutunun 5,8 inç boyutunda olacağı ve Qualcomm Snapdragon 730 kullanacağı ortaya çıktı. Telefonun RAM’inin 4 GB olacağı ve depolama alanının da 64 GB olacağı biliniyor. Telefonun Android 11 kullanarak çıkmasının da mümkün olduğunu söylemek gerek.

Yorum Yap