1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Google Pixel 4a’ya Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Google Pixel 4a’ya Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Amerikalı teknoloji devi Google'nin yakın zamanda tanıtacağı akıllı telefonu Google Pixel 4a'ya ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

pixel 4a

Amerikalı teknoloji devi Google’nin son zamanlarda büyük kitleler tarafından beklenen telefonu Google Pixel 4a’nın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde ekranın sol üst köşesindeki kamera ve arka kamera kurulumu net bir şekilde görülebiliyor.

Arka Tarafında Tek Kameraya Sahip

Ortaya çıkan yeni görüntülere göre Google beklenen yeni telefonunda günümüz trendi delik ekran tasarımına uyum sağlamış olarak görülüyor. Google Pixel 4a’nın ön kamerasının 5,7 inç veya 5,8 inç boyutundaki ekranın sol üst köşesinde bulunduğu görülüyor. Google Pixel 4a’nın arka tarafında ise bir kamera, flash, sensör ve parmak izi okuyucusu görülüyor. Telefonun uygun fiyatlı bir telefon modeli olacağını da çıkan görüntüler ışığında söylemek yanlış olmaz.

Qualcomm Snapdragon 730 veya 765 kullanacağına kesin gözüyle bakılan Google Pixel 4a’nın 4 GB RAM’e sahip olacağı ve depolama alanı olarak 64 GB kapasiteye sahip olacağı biliniyor. Telefon modelinin başka RAM ve depolama alanı boyutlarına sahip modelleri olup olmayacağı ise şu anda net olarak belli değil. Google’nin telefon modelini önümüzdeki günlerde online olarak tanıtması bekleniyor.

08

Yorum Yap