1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Meizu 17 Pro’ya Ait Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Meizu 17 Pro’ya Ait Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu'nun önümüzdeki hafta içerisinde tanıtacağı yeni amiral gemisi telefon modeli Meizu 17'nin bazı özellikleri ortaya çıktı.

meizu 17

Çinli teknoloji şirketi Meizu, önümüzdeki hafta yeni amiral gemisi Meizu 17 modellerini tanıtacak. Meizu’nun önümüzdeki hafta tanıtacağı Meizu 17 Pro’nun ortaya çıkan broşüründe yer alan bilgilere göre telefon modeli kablosuz şarj özelliğine sahip olacak. Çin sosyal medya sitesi Weibo’da yayınlanan broşüre göre Meizu 17 Pro süper kablosuz mCharge özelliğine sahip olacak. Broşürde ayrıca Meizu 17 Pro’nun kablosuz şarj özelliğinin yanında bir yazılım güçlendirici olan OneMin 4.0’e de sahip olacağı yer alıyor.

Meizu 17’nin Bilinen Özellikleri

Son günlerde akıllı telefon sektöründe gündemi meşgul eden telefon serilerinden birisi olan Meizu 17’nin bazı özellikleri biliniyor. Kablosuz şarj desteğine sahip olacağı ortaya çıkan Meizu 17 serisinin bilinen diğer özelliklerine göz attığımızda ise 90 Hz yenileme hızlı ekran ve 64 MP çözünürlükte ana kamera gözümüze çarpıyor.

Wi-Fi 6 ve NFC’ye sahip olacağı bilinen Meizu 17’lerin batarya büyüklüğünün 4500 mAh olduğu ve hızlı şarj desteği olarak ise 30 W bir desteğe sahip oldukları biliniyor. Kablosuz şarja sahip olan telefon modellerinin kablosuz şarj desteklerinin hızı hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

Meizu 17 Serisi Çıkış Tarihi

Bazı özellikleri ortaya çıkan Meizu’nun amiral gemisi telefon modelleri önümüzdeki hafta Meizu tarafından düzenlenecek etkinlik ile beraber tanıtılacak. Tanıtım etkinliğinin 8 Mayıs’ta düzenlenmesi bekleniyor.

Yorum Yap