1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Meizu 17 Bataryası ile İlgili Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Meizu 17 Bataryası ile İlgili Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, 2020 amiral gemisi telefon modeli Meizu 17'nin bataryası ile ilgili Weibo'da paylaşımda bulundu.

meizu 17

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Meizu’nun önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı Meizu 17 ile ilgili paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Meizu’nun yeni amiral gemisi telefon modeli Meizu 17 ile ilgili son paylaşımında ise telefon modelinin bataryası ile ilgili detayları paylaştı.

Meizu 17 Bataryası ile Rakiplerini Geride Bıraktı

Meizu, dün yeni amiral gemisi telefon modeli Meizu 17 özelliklerini Çin sosyal medya platformu olan Weibo’da paylaşmıştı. Meizu yeni amiral gemisi telefon modelinin bugünde bataryası ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Paylaşımın içerisinde Meizu 17’nin bataryasının dayanıklılık süresini büyük telefon üreticislerinin amiral gemisi telefon modelleri ile kısayladı.

Meizu, yeni amiral gemisi telefon modelinin batarya dayanıklılığını Huawei P40 Pro, OPPO Find X2 Pro ve Xiaomi Mi 10 gibi diğer teknoloji devlerinin amiral gemisi telefonları ile kıyasladı. Görselde görülebildiği üzre Meizu 17 bataryası ile birlikte en uzun dayanıklılığı yakalayan telefon konumunda iken en büyük bataryaya sahip olan Mi 10’un en düşük süreye sahip olması ise hayal kırıklığı yarattı. Batarya dayanıklılığı testi sırasında ise şu adımlar izlendi; 2 saat WeChat, 2 saat Kings of Glory, 1 saat müzik, 30 dakika kamera, 30 dakika galeri , 1 saat e-kitap, 20 dakika ana ekranda ve 10 dakika ayarlar.

Yorum Yap